doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Canik’te Öncelik Eğitim

Canik'te-Öncelik-Eğitim
Daha Fazla Göster

Canik’te Öncelik Eğitim  Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede eğitime yönelik projelere ağırlık vereceğini açıkladı

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, eğitime öne verdiğini belirterek, “Yapılacak çok proje var. Ama ben özellikle eğitimin üzerinde duruyorum. Bununla alakalı sosyal ve fiziksel anlamda neye ihtiyaç varsa yapmak istiyorum” dedi.

KALİTEMİZİ ARTIRACAK
Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “Başkana Soru-Yorum” programında vatandaşlardan gelen soruları yanıtlamaya devam ediyor. Programın 6. bölümünde Bir vatandaşın “Canik’te en çok yapmak istediğiniz proje nedir?” sorusuna Sandıkçı, “Canik’te yapılması gereken çok proje var. Eğitime yönelik projeleri çok önemsiyorum. Eğitime yönelik yapacağımız bir projenin bizim de işlerimizi ciddi anlamda kolaylaştıracağını kalitemizi artıracağına inandığım için eğitimle alakalı aklımda çok proje var” diye konuştu.

HAYALİNİ AÇIKLADI
Başkan Sandıkçı ayrıca başka bir vatandaşın ‘En büyük hayaliniz neydi?’ sorusuna ise şu şekilde cevap verdi: “Hayalim savaş pilotu olmaktı. İçimde hep bir ukde olarak kaldı. Kendimi gökyüzünde daha özgür hissediyorum.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir