Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçedeki kurbanlık pazarındaki denetime katıldı.

CANİK'TE KURBAN PAZARINDA DENETİM

Burada satıcılarla görüşen Sandıkçı, kurban pazarına yönelik denetim ve kontrolleri aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini söyledi.

VETERİNER GÖZETİMİNDE GERÇEKLEŞİYOR

Canik Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı’na küpe ve pasaporta sahip olmayan kurbanlıkların girişine müsaade etmediklerini belirten Sandıkçı, satışların Canik Belediyesi veteriner hekimleri gözetiminde gerçekleştiğini dile getirdi.

Samsun'da Nebiyan Doğa ve İzcilik Kampı kapılarını gençlere açıyor Samsun'da Nebiyan Doğa ve İzcilik Kampı kapılarını gençlere açıyor

"GÖNÜL RAHATLIĞIYLA KURBAN İBADERTİNİ YERİNE GETİREBİLİRLER"

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde kurbanlık satış yerlerinde gerekli tüm tedbirleri aldıklarını ifade eden Sandıkçı, “Kurbanlık satış yerlerinde denetimlerimizi aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Veteriner hekimlerimiz satışa sunulan kurbanlık hayvanların kontrollerini titizlikle gerçekleştiriyor. Ekiplerimizin gözetiminde satışların gerçekleştirildiği pazarımızın, temizlik ve alan kontrollerine özveriyle devam ediyoruz. Hemşehrilerimizin gönül rahatlığıyla kurban ibadetini yerine getirebilmeleri için yoğun bir şekilde çalışmayı sürdürüyoruz." dedi.

HABER AJANSI: AA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN

Kaynak: AA