Canik Belediyesi tarafından hayata geçirilen, aile içi iletişim ve anne çocuk ilişkisi temelinde birçok konunun ele alındığı ‘Her Anne Bir Okul’ programı kapsamında ilçedeki kadınlara 5 farklı başlıkta ‘Her Anne Bir Okul Kimliğin Tohumları’ semineri düzenlenecek.

SAĞLAM BİR TOPLUM VURGUSU

İlçede farklı alanlarda programlar gerçekleştirmeye devam ettiklerini ifade eden Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, “ İlçemizde tüm vatandaşlarımıza hitap eden programları gerçekleştirmeye devam ederken, aynı zamanda hanım kardeşlerimiz için programlar düzenliyoruz. Bir toplumda aile yapısı ne kadar sağlam olursa, toplum da o kadar güçlü olur. Sağlam bir aile yapısında yetişen çocuklarımızda örnek bireyler olarak topluma katılır. Aile ile ilgili çok önemli kavramları eğitim konusu olarak işlediğimiz Her Anne Bir Okul eğitim semineri programımızda, uzman isimleri hanım kardeşlerimizle buluşturuyoruz. Canik’imizde aile yapısı sağlam bir toplum ve insanlığa katkı sunan örnek bireyler yetiştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

İyi Parti SBB Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci:  "Bu coşku 31 Mart'ın habercisi" İyi Parti SBB Başkan Adayı İmren Nilay Tüfekci:  "Bu coşku 31 Mart'ın habercisi"

Canik Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, ‘Her Anne Bir Okul Kimliğin Tohumları’ eğitim semineri programı ile ilgili detaylı bilgiye Canik Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden ulaşılabileceği kaydedildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.