banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

İbrahim Sandıkçı: Canik baştan inşa edilecek 

banner1357

Cumhur İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, "İlçemizi yeniden inşa ederek, daha yaşanabilir ve cazip hale getireceğiz" dedi

CANİK 11.02.2019, 15:44
banner1353
banner1375

Cumhur İttifakı Canik Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, ilçeyi yeniden inşa ederek, daha yaşanabilir ve cazip hale getireceklerini ifade etti. Sandıkçı, Canik Kadın Girişimciler Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği'ni ziyaret etti. Dernek üyelerine seslenen Sandıkçı, gönül belediyeciliğini esas alacaklarını dile getirdi. 

ATAKUM'DAN DAHA İLERİDEYDİK
2000'li yılların başında Canik'in Atakum'dan daha ileri düzeyde olduğunu dile getiren Sandıkçı, "Ancak bugün Atakum’a baktığımızda Türkiye’nin en gelişmiş 2-3 ilçesi arasına girmiş durumda. Bu gelişme devlet eli ile değil, yüzde 99 özel müteşebbis ile yapıldı. İnşallah bu dönemde Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Mustafa Demir’in desteği ile Canik’i yeniden inşa edeceğiz" dedi. 

BİRÇOK ALANDA PROJELERİMİZ OLACAK
Yapılan her projeden vatandaşın haberi olacağını ve birçok alanda projeler geliştireceklerini ifade eden Sandıkçı, “Mahallelerimize gidip muhtarımız ve mahalle sakinleri ile oturup konuşacağız ve ihtiyaçlarına göre projeler üreteceğiz. Yani hangi semtte ne lazımsa o yapılacak. Yapılacak olan projelerimize hemen başlayacağız ve yapılmayacak hiçbir şeye söz vermeyeceğiz. Canik’in her tarafında afişlerimiz asılmayacak.  Bizim amacımız sizin gönlünüze girmek. İşsizliği önlemek amacıyla meslek edindirme kursları açacağız. İş bulana kadar gençlerin peşlerini bırakmayacağız ve işe girerken onlara referans olacağız. Sporun olmadığı bir yerde her zaman bir ayak eksiktir. Sporun her anlamda destekçisi olacağız” diye konuştu.

Haber: Ekrem ASLAN
 

Yorumlar (2)
Yeter şimşek 1 yıl önce
İnşaAllah kentsel dönüşümle işe başlarsınız
Yeter şimşek 1 yıl önce
İnşaAllah kentsel dönüşümle işe başlarsınız