banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

İbrahim Sandıkçı: Başı okşanmamış yetim kalmayacak

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "En büyük gayemiz ilçemizde başı okşanmamış gönlüne dokunulmamış tek bir yetimimizin kalmamasıdır. Hizmetlerin en hayırlı olanı  bizim için  budur ” dedi

CANİK 16.05.2019, 13:07
İbrahim Sandıkçı: Başı okşanmamış yetim kalmayacak
banner1343

Canik Belediyesi'nin her yıl Ramazan da geleneksel olarak düzenlediği 'Yetim iftarı' Canik Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.  Programa Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler, AK Parti Canik Kadın Kolları Başkanı Gülay Korucu, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Kansız,  Belediye Başkan Yardımcıları Muzaffer Emuce ve Yahya Çınkıl, meclis üyeleri, yetim çocuklar ile aileleri katıldı. 

STK'LARA ÇAĞRI; 'SORUMLULUK ALIN'
Paylaşma, yardımlaşma ve dayanışmaya yönelik çalışmaların kendileri için önemli olduğunu belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, "Allah’ın bizlere emaneti olan yetimlerimiz için tertip edilen bu programda olmaktan son derece mutluyum.  Belediye olarak en büyük gayemiz ilçemizde aç yatan açıkta kalan yoksul yetim öksüz olup da kendisine uzanan bir el olmamış tek bir kardeşimizin kalmamasıdır. Bizim için hizmetlerin en hayırlı olanı budur.  Buradan tüm muhtarlarımıza meclis üyelerimize sivil toplum kuruluşlarımıza sesleniyorum; Gönül kapımız ve belediyemizin kardeşlerimiz için sonuna kadar açık olacaktır. Sizler de sorumluluk alarak,çalışmamız içerisinde yer alabilirsiniz.  Adalet ve hakkaniyet ölçüsünde vatandaşımızın hayrına olan tüm işlerin öncüsü ve takipçisi olacağız" dedi. 
 

Masaları tek tek dolaşan Başkan Sandıkçı, yetimlerle tek tek ilgilenirken çocuklarla birlikte Hacivat-Karagöz oyununu izledi.

Yorumlar (0)
15°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Eylül 2019
İmsak 04:44
Güneş 06:10
Öğle 12:34
İkindi 16:03
Akşam 18:48
Yatsı 20:09