banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Canik İYİ Parti Belediye Meclis üyesi aday listesi

banner1357

31 Mart'ta seçimlere katılacak partiler seçim kurullarına listelerini bildirdi. Başkan adayları ve meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi. Canik İYİ Parti Belediye Meclis üyesi aday listesi

CANİK 19.02.2019, 18:02 19.02.2019, 18:21
Canik İYİ Parti Belediye Meclis üyesi aday listesi
banner1353
banner1375

31 Mart'ta seçimlere katılacak partiler seçim kurullarına listelerini bildirdi. Başkan adayları ve meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi.

Yerel seçimlere katılacak siyasi partiler seçim kurullarına aday listelerini bildirdi. Belediye başkan adayları ve belediye meclis üyeleri için meraklı bekleyiş sona erdi.

Siyasi partiler hem kalan belediye başkan adaylarını hem de belediye meclis üyelerini belirlemek için hummalı çalışma yürüttü.

SÜREÇ NASIL İŞLEDİ?

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) seçim takvimine göre, büyükşehir belediye başkan adayı ve büyükşehir belediye meclis üyeleri listesi il başkanlıkları tarafından; belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclisi üyelikleri seçimlerine ait aday listeleri ise ilçe başkanlıkları tarafından seçim kurullarına teslim edildi.

Bağımsız adaylar dahil geçici aday listeleri, il ve ilçe seçim kurullarınca 22 Şubat'ta ilan edilecek ve itirazlar başlayacak. Sürecin tamamlanmasının ardından kesin aday listeleri, 3 Mart'ta ilan edilecek.

Asil Üyeler

Ali Alper
Zaim Alkur
Nusret Soykan
Hale Günaydın
Caner Geyik 
Orhan Şahintürk
Derya Çavuşoğlu
Hasan İnce
Aydın Deniz
İbrahim Onat
Uygun Erdoğan
Kemal Boz
Pınar Erol
Ahmet Karaca
Ahmet Salih Kılıçaslan
Diğdem Çebi
Murat Keskin
Aysel Akçagöz
Ayça Seda Özbilgin
Aziz Sekban
Hıdır Murat Bağ
Öznur Kurt
 

Yorumlar (0)