banner1365

banner1469

banner1345

banner1480

Canik Belediyesi personeline maaş müjdesi

banner1357

Canik Belediyesi personeline Ramazan Bayramı öncesi maaş müjdesi verildi.

CANİK 31.05.2019, 11:56 31.05.2019, 12:01
Canik Belediyesi personeline maaş müjdesi
banner1353
banner1375

Canik Belediyesi´nde Ramazan Bayramı öncesi maaş müjdesi yüzleri güldürdü. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Temizlik ve Fen işleri şantiyesini ziyaret ederek belediye çalışanlarına geçmiş dönemden kalma maaş alacaklarının bir kısmının bayram öncesi yatırılacağı müjdesini vererek çalışanları motive etti.

TALİMAT VERİLDİ

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ramazan bayramında belediye çalışanlarının mağdur olmaması için geçmiş dönemlere ait maaş alacaklarından bir kısmının ödenmesi talimatı verdi.


Bayram Tatili öncesinde belediye çalışanlarını işbaşında ziyaret ederek hem bayramlaşan hem de işçilerin moral motivasyonunu artıran Başkan Sandıkçı, "Birlik ve beraberliğimizin simgesi olan, toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü ve kardeşliğimizi artıran bir bayramımızı daha karşılayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Belediye olarak çalışanlarımızla biz büyük bir aileyiz. Bu anlayışla çalışanlarımızın maaş sorunu yaşamayacağı bir mali yapı oluşturacak ve her personelimizin kendisini huzurlu güvenli hissettiği bir çalışma ortamı oluşturarak iş barışını sağlayacağız. Bu vesile ile şimdiden tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Savaşların olmadığı, gözyaşının akmadığı sağlıklı, mutlu ve birliktelik içinde bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Bayramın 1. günü saat 13.30’da Canik Belediyesi hizmet binamızda gerçekleşecek olan bayramlaşma programımıza tüm halkımızı davet ediyorum” dedi.
 

Yorumlar (1)
Hakan Baronoğlu. 9 ay önce
Kuzey yıldızı mahallesi Çiftlik caddesi mert ırmağı kenarında bulunan parkın bayram öncesi lütfen bakımını yapın. Çimenler diz boyu olmuş. Ayrıca parkta bulunan çam ağaçları çam kese böceği hastalığından dolayı hızla kurumaya başlamış . Acil önlem alınmalı. Lütfen bu parkı eskisi gibi sahipsiz bırakayın. Derebahçedeki yürüyüş yoluna bakıp da mahcup oluyoruz.
sisli
Namaz Vakti 19 Şubat 2020
İmsak 05:52
Güneş 07:17
Öğle 12:54
İkindi 15:50
Akşam 18:20
Yatsı 19:40