banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

15 yıl sonra Canik'te

Canik Belediyesi'nin Kurucu Başkanı Şefik Yazgı, 15 yıl sonra başkanlığını yaptığı Canik Belediyesi'ni ziyaret etti. Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Bundan sonraki süreçte karşılıklı istişare halinde olmaya özen göstereceğiz" dedi

CANİK 09.08.2019, 10:05 09.08.2019, 10:09 Onur Nurdemir
15 yıl sonra Canik'te

Samsun'da 1994-2004 yılları arasında 10 yıl boyunca Canik Belediye Başkanlığı yapan Şefik Yazgı, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti. Ziyarette Şefik Yazgı'ya damadı A Haber Bölge Müdürü Mahmut Erdoğan da eşlik etti.

İSTİŞARE HALİNDE OLACAĞIZ


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "1994-2004 yılları arasında belediyemizin başkanlığını yapan Şefik Yazgı'yı ağırlamaktan büyük mutluluk duyduk. İlçemizin geçmişini bilen önemli projeleri ilçemize kazandıran bu önemli ismin bilgi, birikim ve tecrübelerinden faydalanmak istiyoruz. Sohbetimizde önemli konulara değindik. Bundan sonraki süreçte de karşılıklı istişare halinde olmaya özen göstereceğiz" diye konuştu.

BÖLGENİN YILDIZI 
Canik Belediyesi Kurucu Belediye Başkanı Şefik Yazgı ise, "İlk kurulduğu dönemlerde büyük bir özveri ve halk desteğiyle büyüttüğümüz Canik Belediyemiz artık İbrahim Sandıkçı başkanımız ile bölgenin yükselen yıldızı olmaya devam edecektir. Kendisine her şartta destek vermeye hazır olduğumuzu belirttim. Görev sürecinin hayırlı ve bol başarılı olmasını temenni ediyorum" ifadelerini kullandı.

DÜĞÜNE DAVET ETTİ
Ayrıca Şefik Yazgı ziyarette Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'yı oğlu Kürşad Yazgı'nın 18 Ağustos'ta gerçekleştirilecek düğününe davet etti.

Yorumlar (0)