CANİK'TE MUHTEŞEM ETKİNLİK

Samsun'un Canik Belediyesi 22 Ağustos'ta , '‘Haydi Çocuklar Güle Oynaya Camiye Projesi’ kapsamında gösteriler ve aktivitelerle dolu düzenleyeceği muhteşem törenle bin 160 çocuğa hediyelerini verecek. Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, tüm vatandaşları gerçekleştirilecek muhteşem etkinliğe davet etti.

BÜYÜK GÜN 22 AĞUSTOS SALI

Samsun'da Canik Belediyesi tarafından çocukların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak, onları camilerin manevi atmosferiyle bir araya getirmek ve namaz alışkanlığı kazanmasını teşvik etmek amacıyla ilçede geleneksel olarak düzenlediği ''Haydi Çocuklar Güle Oynaya Camiye Projesi'' kapsamında düzenlenecek ödül töreni, 22 Ağustos Salı günü saat 16.00’da Canik Belediyesi Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda (Canik Belediyesi önü) gerçekleştirilecek.

SAMSUN'DA BİN 160 ÇOCUĞA HEDİYE

Canik Belediyesi ve Canik İlçe Müftülüğü iş birliğiyle, ilçede bu yıl ikincisi düzenlenen ''Haydi Çocuklar Güle Oynaya Camiye Projesi'' ödül töreninde, 3 Temmuz-11 Ağustos tarihleri arasında toplam 30 gün boyunca camiye giden 9-15 yaş arası çocuklara, ''Çanakkale gezisi'', ''tablet'' ve ''bisiklet'' hediye edilecek. Ödül töreninde, çocuklar heyecanla bekledikleri hediyeleriyle buluşacak. 

''MUTLULUK DUYARIZ''

Başkan Sandıkçı yaptığı çağrıda, "Bisiklet akrobasi gösterisi, müzikli çocuk oyunları, atölye etkinlikleri, ikramlar ve birbirinden özel aktivitelerin yer alacağı ödül törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız" ifadelerini kullandı.

Samsun'da ulaşım çilesi! Dakikalarca bekliyorlar Samsun'da ulaşım çilesi! Dakikalarca bekliyorlar

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.