doğa samsun surucu kursu duru
       
5s akın Mega Halı

Büyük Değişim! Artık Görebileceksiniz?

whatsap-ne-olacak-30-mayıs1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Büyük Değişim! Artık Görebileceksiniz? Uygulama geliştiricileri büyük bir rekabet içerisinde. Sosyal medya platformlarının neredeyse tamamı birbirlerini geçebilmek için yeni güncellemeler yayınlıyor. WhatsApp uygulamasındaki sesli mesajlar ise iOS platformu için hem işlevsellik hem de tasarım açısından yeniden şekilleniyor.

WhatsApp, gerçek zamanlı olarak ses düzeylerini gösterecek. Kısaca şöyle anlatabiliriz. Herhangi birisine WhatsApp üzerinden sesli mesaj gönderdiğinizde sesinizin düzeyini ekranda görebileceksiniz. Böylece sesli mesajınızın yüksek volümlü olup olmadığını görebilirsiniz.

YENİ BİR ÖZELLİK DAHA
WhatsApp uygulama güncellemeleri ile birlikte yeni bir özellik daha geliyor. Bu özellik yine sesli mesajlar ile ilgili olacak kullanıcılar. Karşısındaki kişiye sesli mesaj gönderirken bunu dinleyebilecek. Böylece sesli mesaj atmadan önce düzenleme imkanı olacak.

WhatsApp tüm bu güncellemeleri şimdilik sadece iOS platformuna getiriyor. Henüz beta kullanıcılara dağıtılan özelliğin kısa bir süre içerisinde tüm kullanıcılara ulaştırılması amaçlanıyor. Ayrıca Mark Zuckerberg, çoklu cihaz desteğinin de geleceğini söylüyor.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir