Ak Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı Yeni Yönetim Kurulu Açıklandı

AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı yeni yönetim kurulu listesini açıkladı. Başkan Celil Çolak, Nilüfer için atılacak her olumlu adımın yanında olacaklarını söyledi.AK Parti Nilüfer Teşkilatı'nda düzenlenen basın toplantısında, yeni...

Ak Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı Yeni Yönetim Kurulu Açıklandı
AK Parti Nilüfer İlçe Teşkilatı yeni yönetim kurulu listesini açıkladı. Başkan Celil Çolak, Nilüfer için atılacak her olumlu adımın yanında olacaklarını söyledi.
AK Parti Nilüfer Teşkilatı'nda düzenlenen basın toplantısında, yeni yönetim kurulu üyeleri basına tanıtıldı. Kurulda yer alan 30 asil, 30 da yedek üye olmak üzere 60 kişilik yönetim ekibi Nilüfer'de AK Parti için çalışacak. Eski yönetimden 8 üye de yeni yönetim kurulunda görev aldı.
Yeni yönetim kurulunun şehir yönetiminde gerekli olan her türlü donanıma sahip, ehil insanlardan oluştuğunu belirten Nilüfer İlçe Teşkilatı Başkanı Celil Çolak, "Nilüfer ilçemizde genelde iktidar, yerelde muhalefet olduğumuzu biliyoruz. Öncelikle ilçemizle ilgili kamu yatırımlarını ve Bursa Büyükşehir Belediyesi yatırımlarını yakından takip edecek bir ekip oluşturacağız. Sonra benim de içinde bulunduğum meclis üyeleri ve tecrübeli yerel yönetimimizle birlikte, Nilüfer Belediyesi'nin tüm çalışanlarını takip altına alacağız. Belediyenin çalışmalarında eksik ve yanlış gördüğümüz konulara kamuoyu nezdinde, en sıkı muhalefeti yapacağımızı, ancak Nilüfer ve Nilüferli'nin menfaatine olan tüm projelerin de, sonuna kadar savunucusu olacağımızı burada beyan etmek istiyorum. Nilüfer için var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner849

banner826