Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
Samsun Sürücü Kursu izo HRS Ajans

Burçlara Göre Yılbaşı Hediyeleri!

featured

Burçlara Göre Yılbaşı Hediyeleri! 2022 yılına girmemize sayılı günler varken  sevdiklerine hediye almakta zorlananlar ve karar veremeyenler  sevdiklerinin burcuna göre hediye seçimi yapabilirler.  İşte burca göre yılbaşı hediyeleri…

61bae63966a97c8eea24e873 Güncel

KOÇ BURCU
Koç burçları şu anda kariyere ve kişisel imajlarına odaklanmış durumda. Bu nedenle kullanışlı hediyeler onları mutlu edebilir. Kahve makinesi, mesleklerine uygun profesyonel görünümlü bir çift ayakkabı veya güçlü görünümlü bir gömlek ideal.

BOĞA BURCU
Boğa burcu güzellik ve estetiğin gezegeni Venüs tarafından yönetiliyor. Bu nedenle güzellik ürünleri, cilt veya saç bakımı randevusu, parfüm, ipek yastık kılıfı gibi hediyeler onlar için ilk akla gelen hediyelerdir. Bu yıl kariyerlerine ve itibarlarına odaklanacaklarını da düşünürsek hayatlarını kolaylaştıracak bir ajanda ile zarif bir kupa da iyi bir hediye olabilir.

İKİZLER BURCU
İkizler burcuna hediye almak kolay değildir. Ancak öğrenmeyi sevdiklerinden emin olabilirsiniz. Bu yüzden kitaplar ve filmler her zaman iyi bir bahistir. Şu sıralar eğitime ve seyahate odaklanmış durumda oldukları için onlara minik kültürel seyahatler ayarlayabilirsiniz.

61bae63966a97c8eea24e871 Güncel

YENGEÇ BURCU
Genel bir hediye Yengeç burçlarını kesmez. Hayatınızdaki Yengeç’in ne istediğini spesifik olarak bilmiyorsanız ev dekorasyonuna odaklanın. Bir Yengeç’in en güvende ve mutlu hissettiği yerin evi olduğunu unutmayın. Ayrıca Yengeçler ökült konulara meraklı oldukları bir döneme giriyorlar; bu yüzden onlara tarot destesi, mum, astroloji veya meditasyon kitapları hediye edebilirsiniz.

ASLAN BURCU
Aslanlar yıldız olmak için doğdular; bu yüzden onlara ışıltılı bir şeyler hediye etmek akıllıca olacaktır. Ancak bu yıl spot ışığında tek başına durmak yerine ilişkilere odaklanıyorlar. Onlara bir çift hediyesi veya buluşmalarında giyebileceği gösterişli bir kıyafet alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU
Dürüst olmak gerekirse, onları düşündüğünüzü bilmek bile Başaklar için yeterli bir hediye. Ancak Jüpiter bu yıl sağlık ve iş ile ilgili olan 6. evinde otururken, öz bakım rutinlerini veya sağlıklarını geliştirmelerine yardımcı olacak hediyeler, pratik ofis aksesuarları onları ekstra mutlu edecektir.

TERAZİ BURCU
Teraziler muhtemelen zodyakın şıklığa en çok önem veren burçlarından bir tanesidir. Bu yüzden onlara şık bir şeyler alabilirsiniz. Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, Jüpiter şu anda Terazilerin 5. evinde. Bu ev, aşk, yaratıcılık, sahne ve eğlenceyle ilgili. Bu nedenle parıltılı ve gösterişli şeylerle birlikte, iç çamaşırı gibi romantik hediyeler, gösteri sanatlarıyla ilgili hediyeler onları mutlu edebilir.

61bae63a66a97c8e13f88572 Güncel

AKREP BURCU
Akrepler yapıları gereği derindir ve şu anda Jüpiter ev/aile/geçmiş ile ilgili 4.evinde olduğu için Akrep arkadaşlarınız muhtemelen olduklarından daha duygusal ve nostaljikler. Onlara sizin için ne anlam ifade ettiklerine dair tatlı bir notla birlikte kalpten gelen bir şey verin ya da evlerinde rahat etmelerine yardımcı olacak bir hediye. Elbette Akrep denince akla seks geldiği için seksi ve vamp görünümlerine katkıda bulunan her şey de onları mutlu edecektir.

YAY BURCU
Maceracı Yaylar kayak rezervasyonlarını yaptırdılar bile. Onlara kayak aksesuarı almak akıllıca olur. Ayrıca şu sıralar yeni bağlantılar kuruyorlar, bu yüzden onlara yeni arkadaşlarıyla kullanabilecekleri sosyal hediyeler verebilirsiniz.

OĞLAK BURCU
Oğlaklar kaliteye önem verir ve bu yıl özellikle statülerine ve itibarlarına odaklanıyorlar. İlla tasarım bir çanta almak zorunda değilsiniz (her ne kadar onlar bunu beklese de), Oğlaklar için güçlü görünümlerine katkı sağlayacak klasik tarzda kıyafetler ve mücevherler iyi bir hediye olabilir.

61bae63cae298b833a372791 Güncel

KOVA BURCU
Zodyakın en sıradışısı Kovalar’a, garip hobilerine hitap eden hediyeler alarak onları sevdiğinizi gösterebilirsiniz. Jüpiter şu anda görünüm ve kendini ifade etmeyle ilgili olan 1. evlerindeyken görünümlerini değiştirmek ve kendilerini daha iyi yansıtmak isteyecekler. Bu konuda onlara yardımcı olacak hediyeler ideal.

BALIK BURCU
Balık burçları tatlı ve rahat olan her şeyi severler ancak bu yıl Jüpiter onların izolasyon evinde olduğu için kendilerine oldukça vakit ayıracaklar. Onlara sanat malzemeleri veya kişisel bakım ve spa ürünleri alarak çok kolay mutlu edebilirsiniz.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.