doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

Bu Maske Cildi Gençleştiriyor!

bu-maske-cildi-gençleştiriyor
Daha Fazla Göster

Bu Maske Cildi Gençleştiriyor!  Güzellik rutinlerimize farklı içerik ve ürünler ekleyerek en iyi sonuçları almaya çabalıyoruz. Kimyasal ürünlerden uzak durarak güzelliği yakalamak mümkün. İşte birçok ünlü ismin tercih ettiği mucizevi balkabağı maskesi tarifi…

Balkabağın hem iç hem de dış güzelliği artıran içeriklerle doludur. Üstelik hem sağlığımız için iyi olan hem de cildimize iyi gelen bu mucizevi besini bakım rutininize eklemek oldukça kolay!

Bu yaz güneşte geçirdiği süre nedeniyle pişmanlık hisseden var mı? Güneşte geçirdiğimiz süre nedeniyle cildimizde oluşan lekeler doğru bakım yapmadığımız sürece bizimle kalabilir.

Yine de hiperpigmentasyonu azaltmak ve yüzünüzdeki güneş hasarını tersine çevirmek için geç değil! Balkabağı, retinol ürünlerinde bulacağınız yaşlanma karşıtı bir bileşen olan A vitamini bakımından oldukça zengindir.

Balkabağındaki alfa-hidroksi asitler, cilt tonunu eşitlemek için hücre döngüsünü artırır. Ayrıca, C vitamini melanin üretimini engelleyerek yaşlılık lekelerinin oluşmasını önler.

MASKE İÇİN MALZEMELER

1 yemek kaşığı balkabağı püresi
1 yemek kaşığı sade yoğurt

Malzemeleri bir kapta birleştirin ve karıştırın. Koyu lekeli bölgelere uygulayın ve 15 dakika bekletin. Ilık suyla durulayın ve kurulayın. Haftada 2-3 kez tekrarlayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir