Bilecik Bozüyük’te düzenlenen bayramlaşma programları AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir’in katılımları ile gerçekleşti.

Bozüyük AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, 22., 23. ve 24. dönem AK Parti Milletvekili Dr. Fahrettin Poyraz, Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık, İl Genel Meclis Üyesi Nizamettin Çam, İlçe Başkanı Mesut Çetin ve partililer katıldı.

Partideki bayramlaşmanın ardından heyet Belediye Düğün Salonu’nda düzenlenen diğer bir bayramlaşma programına katıldı. Protokol üyelerinin vatandaşlarla tek tek bayramlaştığı programın sonunda kısa bir konuşma yapan Kaymakam Hasan Yaman, herkesin Kurban Bayramı’nı kutladı. Belediye Düğün Salonu’ndaki bayramlaşma programı Bozüyük Belediyesi tarafından yapılan ikramların ardından dua edilmesiyle sona erdi.

Kaymakam Hasan Yaman ve beraberindekiler daha sonra, Kız Yetiştirme Yurdu’nda kalan çocukları ziyaret ederek onların da bayramlarını kutladı ve çeşitli hediyeler verdi. Heyet daha sonra Şehit Mahmut Ekinay’ın ailesini ziyaret etti. Burada bir süre şehit ailesi ile sohbet eden Kaymakam Yaman ve beraberindekiler şehit ailelerinin birer emanet olduklarını vurguladı.