Yılmaz’dan Havza ilçesine ziyaret

SAMSUN, () - AK Parti Samsun milletvekili aday adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Havza ilçesinde yaptığı ziyaretlerde Samsun için 19 yıl gecesini gündüzüne katarak halka hizmet etmeyi amaçladığını söyledi. AK Parti Samsun milletvekili aday adayı...

Yılmaz’dan Havza ilçesine ziyaret

SAMSUN, () - AK Parti Samsun milletvekili aday adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Havza ilçesinde yaptığı ziyaretlerde Samsun için 19 yıl gecesini gündüzüne katarak halka hizmet etmeyi amaçladığını söyledi.
AK Parti Samsun milletvekili aday adayı Yusuf Ziya Yılmaz, Havza ilçesine giderek Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, AK Parti Havza İlçe Başkanı Sebahattin Özdemir ve yönetimini ziyaret etti.
Yılmaz, belediye ve parti binasında yaptığı konuşmada, erken seçim kararının ansızın geliştiğini ama her zaman çalışmaya hazır olduklarını belirterek, "Erken seçim kararı çok hızlı gelişti. Türkiye'nin gündeminde hiç yok iken alınan bir karar olmasına rağmen, AK Parti’nin tüm mensupları erken seçime her zaman hazırdır. Erken seçimin şart olduğu bir dönemden geçiyorduk. Ülkenin içinde bulunduğu şartlar, ekonomi ile ilgili sorunlar bunu gerektiriyordu. 24 Haziran seçimlerinin bir başka boyutu ise başkanlık sistemine geçişi daha çabuk realize etmek ve sarsıntısız bir şekilde tamamlamak. Erken seçim kararı verildikten sonra sürecin uzun olması hem ekonomiyi, hem de ülkenin gidişatını etkileyecek bir durum olduğu için Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan bey ve kurmayları 24 Haziran tarihini benimsedi. Süreç başladıktan sonra genel merkez ile görüşmelerimiz doğrultusunda bildiğiniz üzere aday adayı oldum. 19 senedir yaptığım belediye başkanlığı görevinden istifa etmemin ardından, Samsun’a milletvekili olarak hizmet etmek için kolları sıvadım. Hep birlikte daha güzel günlere kavuşmak için, ülkemizin içinde bulunduğu zor durumları en aza indirmek için çalışacağız. Türkiye’nin dünyadaki en modern, en rahat ve ekonomik sorunları en aza inmiş ülkeler arasında yer alması için mesai harcayacağız. İnşallah Rabbim yüzümüzü kara çıkartmaz" dedi.
FOTOĞRAFLI

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner650

banner826