banner1365

banner1497

banner1499

banner1334

Vali Sezer'den engelli kardeşlere ziyaret

banner1357

KIRIKKALE Valisi Yunus Sezer, sosyal medya üzerinden kendisini evlerine davet eden engelli kardeşler Ekrem Can (26) ve Alperen Özçelik’i (21), eşi Canan Sezer ile birlikte ziyaret etti. Osmangazi Mahallesi'nde oturan doğuştan mental retardasyon...

Bölge 21.07.2019, 15:59
Vali Sezer'den engelli kardeşlere ziyaret
banner1353
banner1375
KIRIKKALE Valisi Yunus Sezer, sosyal medya üzerinden kendisini evlerine davet eden engelli kardeşler Ekrem Can (26) ve Alperen Özçelik’i (21), eşi Canan Sezer ile birlikte ziyaret etti.
Osmangazi Mahallesi'nde oturan doğuştan mental retardasyon (zeka geriliği) hastası kardeşler Ekrem Can (26) ve Alperen Özçelik (21), Kırıkkale Valisi Yunus Sezer'i, sosyal medya üzerinden evlerine davet etti. Bunun üzerine Vali Sezer, eşi ile birlikte Özçelik ailesini ziyaret etti. Engelli kardeşler ile yakından ilgilenen Vali Sezer, aile ile bir süre sohbet etti. Evdeki engelli yakınlarına baktıkları için evlerinden ayrılamayan kişilere soluk aldıracak bir proje hazırladıklarını belirten Vali Sezer, engelliler ile engelli yakınlarını farklı bir ortamda buluşturacak olan 'Sıcak Yuvam' projesinde son aşamaya gelindiğini vurgulayarak, ailelerin engellileri gün içinde bu merkeze bırakabileceğini ifade etti.
Davetlerini kırmayarak çocuklarını sevindiren Vali Sezer ve eşine teşekkür eden Anne Fatma Özçelik ise Sıcak Yuvam projesinin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
Baba Yunus Özçelik de çocuklarının sosyal medya üzerinden yaptıkları daveti yanıtsız bırakmayan Vali Sezer'e teşekkür ederek çok mutlu olduklarını söyledi.

Yorumlar (0)