banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1334

banner1534

Başkan Eken, Cumhurbaşkanına sorun ve talepleri iletecek

Bölge 17.11.2020, 14:59
4
Başkan Eken, Cumhurbaşkanına sorun ve talepleri iletecek
SİVAS Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, Sivas ve bölgenin sorunlarını TOBB'un İç Anadolu Bölge Sözcüsü sıfatıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletecek.
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından yapılan Ekonomi Şurası bu yıl salgın nedeniyle video konferans yöntemiyle gerçekleştirilecek. Ekonomi Şurasında, 365 Oda/Borsa Başkanları arasından seçilen 7 Bölge sözcüsü tarafından sorunlar ve çözüm önerileri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulacak.
18 Kasım Çarşamba Günü saat 14.00’te Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirilecek Ekonomi Şurasında Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Eken, 63 Oda ve Borsanın başkanlarının desteği ile İç Anadolu Bölgesi sözcüsü olarak, bölgenin sorunlarını ve taleplerini anlatacak.
Sivas TSO Başkanı Eken, "İnşallah Sivas ve İç Anadolu bölgemizde bulunan illerimizin sorun, sıkıntı ve taleplerini bizzat Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ileteceğim. Bu görev için beni seçen Oda/Borsa Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Sivas için elzem olan konuları da bizzat Cumhurbaşkanımıza ileteceğim. Şehrimiz ve bölgemiz adına hayırlı sonuçlar almayı temenni ediyor, bizlere bu fırsatı veren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu ve İç Anadolu Bölgemizde bulunan Oda/Borsa Başkanlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Yorumlar (0)