banner1313

banner1300

banner1334

Başkan Büyükkılıç, Sarımsaklı kampını ziyaret etti

KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sarımsaklı Barajı’ndaki kamp alanlarını ziyaret ederek buradaki ailelerle sohbet etti. Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından her hafta Sarımsaklı Barajı kenarında düzenlenen...

Bölge 21.07.2019, 14:43
Başkan Büyükkılıç, Sarımsaklı kampını ziyaret etti
KAYSERİ Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Sarımsaklı Barajı’ndaki kamp alanlarını ziyaret ederek buradaki ailelerle sohbet etti.
Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş. tarafından her hafta Sarımsaklı Barajı kenarında düzenlenen kamplar ilgi görmeye devam ediyor. Öğleden sonra başlayan ve survivor parkuru, okçuluk, voleybol, masa tenisi, doğa yürüyüşü gibi etkinliklerin yer aldığı kamp alanını ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, aileler sohbet edip, türkü söyledi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, "Kayseri; herkesin gıpta ile baktığı, takdir ettiği, gururla bahsettiği bir şehir. Malatya’daki Tarihi Kentler Birliği Toplantısında da Kayseri ile ilgili güzel tespitler yapıldı. Şehrimizin ve birbirimizin kıymetini bileceğiz. Aidiyet duygusu ile ailemizi, okulumuzu, şehrimizi, ülkemizi sahipleneceğiz. Allah’a şükür Kayseri’de büyükşehirlerin konforu var ama büyükşehirlerin sıkıntısı yok. Şehrimizin kıymetini bilmeliyiz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!