banner1518

banner1365

banner1526

banner1499

banner1496

banner1534

Aydem Perakende'den AKUT ile dijital seminer

Bölge 17.11.2020, 16:52
12
Aydem Perakende'den AKUT ile dijital seminer

Aydem Perakende, 'Hayat İçin Enerji' sloganıyla çıktığı yolda, enerji sponsoru olduğu Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ile 12 Kasım Afete Hazırlık Günü kapsamında dijital seminerler gerçekleştirdi.

Aydem Perakende, uzun yıllardır destekçisi olduğu AKUT Arama Kurtarma Derneği ile birlikte Afete Hazırlık Günü'ne özel hem kendi çalışanlarının hem de müşterilerinin katılımıyla afetlere karşı hazırlıklı olmak amacıyla seminerler düzenledi. 12-13 Kasım'da AKUT İstanbul ve İzmir seminer ekiplerinin ortak sunumuyla gerçekleşen deprem bilinçlendirme dijital seminerleri Aydem Perakende'ye özel bir platformdan gerçekleşti. Seminerlerde deprem öncesi, deprem sırası ve deprem sonrasında dikkat edilmesi gereken ve yapılması gereken konular hakkında bilgi edinen katılımcılar, merak ettikleri soruları AKUT ekiplerine yönelterek yanıtlarını birinci ağızdan aldı.

AKUT'un enerji sponsoru olan Aydem Perakende, 30 Ekim'de yaşanan depremin ardından derneğin koordinasyonunda hareket etmiş; bölgede ihtiyaç duyulan malzemelerin tedarikinde destek olmuştu.

AKUT İzmir Takım Lideri Ramazan Ergut ve AKUT ekipleri, derneğe verilen destek için Aydem Perakende ekibini teşekkür ziyaretinde bulundu; teşekkür plaketini Aydem Perakende adına Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü Gülin Sontuna aldı.

İZMİR, ()

Yorumlar (0)