doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Birevim Şubesi Önünde İntihar Teşebbüsü! Üzerine Benzin Döktü…

Birevim-Şubesi-Önünde-İntihar-Teşebbüsü!-Üzerine-Benzin-Döktü...
Daha Fazla Göster

Birevim Şubesi Önünde İntihar Teşebbüsü! Üzerine Benzin Döktü… Birevim vasıtasıyla ev ve araba almak için sisteme para yatıran çok sayıda vatandaş, mağdur olduklarını dile getirmişti

birevim subesi onunde intihar tesebbusu uzerine 14457854 3157 m Güncel

Son olarak İstanbul Pendik’te para ödemesine rağmen evini alamadığını öne süren bir vatandaş Birevim Şubesinde kendisini yakmak istedi. Olay yerine intikal eden polis ekipleri, ikna ettikleri şahsı karakola götürdü.

Son dönemde sıklıkla yaygınlaşan ve vatandaşların belli bir miktar parayla girdikten sonra ödemelerinin devamını gerçekleştirerek “Ev veya araba” sahibi oldukları sistemde sorunlar yaşandı. Müşterilerine gerekli vaatleri yerine getirmediği iddia edilen sistemlerden biri de Birevim oldu. Birçok şubesini kapattığı öne sürülen şirketin, çok sayıda vatandaşın da parasını ödemediği ileri sürüldü.

birevim subesi onunde intihar tesebbusu uzerine 14457854 3157 m Güncel

KENDİSİNİ YAKMAYA ÇALIŞTI

Son olarak İstanbul Pendik’te para ödemesine rağmen evini alamadığı iddia edilen bir vatandaş, Birevim şubesinin önünde üzerine benzin dökerek intihara teşebbüs etti. Polisin ikna çabaları sürüyor.

PROTESTOLAR YAPILMIŞTI

Geçtiğimiz aylarda da ev ve arabalarını alamadıkları gerekçesiyle çok sayıda vatandaş Birevim şubelerinin önüne giderek protesto gerçekleştirmişti.

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir