24 Temmuz'da Samsun gelecek olan AK Parti Genel Başkanvekili, Türk Devletlet Teşkilatı Aksakallar Heyeti Başkanı Binali Yıldırım'ın programı belli oldu.

AK Parti Genel Başkanvekili, Türk Devlet Teşkilatı Aksakallar Heyeti Başkanı Binali Yıldırım, 24 Temmuz'da Samsun'a gelerek bir dizi program açılışa katılacak. 

TOPLANTIYA KATILACAK

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından paylaşılan program kapsamında Yıldırım, saat 10.00'da Samsun Valiliği'ni ziyaret edecek. Ardından saat 11.00'de gerçekleştirilecek İl Danışma Toplantısı'na katılacak olan Yıldırım, saat 13.00'te sahilde vatandaşlarla buluşacak.

AÇILIŞLARA KATILACAK

Saat 14.30'da Kavak ilçesi Güvenpark piknik alanında gerçekleştirilecek Yaşardoğu Karakucak Güreş Festivali ve Kültür-Sanat Yaz Şenliği'ne katılacak olan Yıldırım, saat 15.30'da yapılacak Havza ilçe suyu arıtma tesisi açılışına geçecek. Program kapsamında Yıldırım, 17.30'da Vezirsu Mesire Alanı ve Sosyal Tesisleri'nin açılışını gerçekleştirecek. Yıldırım, saat 19.00'da ise Vezirköprü Şahinkaya Kanyonu'nu ziyaret ettikten sonra Ankara'ya hareket edecek.

Samsun haber | Vezirköprü'de Hititler'in kutsal şehri "Nerik" için sponsor aranıyor Samsun haber | Vezirköprü'de Hititler'in kutsal şehri "Nerik" için sponsor aranıyor

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.