Samsun'a gelen AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım, video konferansla İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan Başkan Mustafa Demir'i yeniden aralarında görmek istediklerini söyledi.

MUSTAFA DEMİR'E ŞİFA DİLEDİ

Bir dizi ziyaret ve açılış için Samsun'a gelen AK Parti Genel Başkanvekili ve Türk Devletler Teşkilatı Aksakallar Heyeti Başkanı Binali Yıldırım, Ankara'da tedavi gördüğü için video konferansla İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir'e acil şifalar dileyerek, "En kısa sürede sizi aramızda görmek istiyoruz" dedi.

Samsun'da öğrenciler teknolojiyle buluşacak Samsun'da öğrenciler teknolojiyle buluşacak

HASTALIK SÜRECİNDEN BAHSETTİ

Binali Yıldırım, Samsun'da 89. İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katıldı. Rahatsızlığı nedeniyle Ankara'da tedaviye başlayan Mustafa Demir ise video konferans yöntemiyle toplantıya bağlanarak, hastalık sürecinden bahsetti. Yıldırım yaptığı konuşmada "Burada bulunan bütün yol arkadaşlarınız olarak sizi en kalbi duygularımızla selamlıyoruz. En kısa zamanda samsun sizi tekrar burada görmek istiyor. İnşallah tedaviniz kısa zamanda tamamlanacak ve tekrar burada hizmete devam edeceksiniz, buna yürekten inanıyoruz. Rabbim tez zamanda şifa versin" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.