banner1160

Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu’ndan “Vatan Millet Aşkına” adlı şiir dinletisi

Pazaryeri Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu’NUN Kültür ve Edebiyat Kulübü çalışması olan "Vatan ve Millet Aşkına" adlı şiir dinletisi düzenlendi.Pazaryeri Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan dinletiye Pazaryeri İlçe Kaymakamı...

Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu’ndan “Vatan Millet Aşkına” adlı şiir dinletisi
banner1139

Pazaryeri Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu’NUN Kültür ve Edebiyat Kulübü çalışması olan "Vatan ve Millet Aşkına" adlı şiir dinletisi düzenlendi.

Pazaryeri Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan dinletiye Pazaryeri İlçe Kaymakamı Bayram Sağır, İlçe Jandarma Komutanı İlhan Canseven, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Programda açılış konuşması yapan Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu Müdürü İslam Özkul, “Geleceğimizin teminatı gençlerimizin aldıkları eğitim ile bilgili, ahlaklı, uyanık ve ferasetli olacaklarını tarihlerini bileceklerini ve ‘Çakalların hükmü, kurt ayağa kalkana kadardır’ şuuru ile hareket edip en kılcal damarlara kadar ülkede hüküm ferman olacaklarını görüyor ve gençlerimize güveniyoruz” dedi.

Müdür İslam Özkul’un konuşmasının ardından Şehit Zafer Koyuncu İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından “Vatan Millet Aşkına” adlı şiir dinletisi yapıldı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1165