banner1365

banner1469

banner1345

banner1468

Osmanlı Hamamı Fizik Tedavi Merkezi hizmet vermeye başladı

banner1357

Bilecik Belediyesi tarafından Hamsu Vadisi girişinde yapılan Osmanlı Hamamı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi vatandaşlara hizmet vermeye başladı.Bilecik Belediyesi tarafından şehre kazandırılan, Bilecik ve yakın çevredeki örnek projelerden...

BİLECİK 03.05.2018, 18:31
Osmanlı Hamamı Fizik Tedavi Merkezi hizmet vermeye başladı
banner1353
banner1375

Bilecik Belediyesi tarafından Hamsu Vadisi girişinde yapılan Osmanlı Hamamı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Bilecik Belediyesi tarafından şehre kazandırılan, Bilecik ve yakın çevredeki örnek projelerden biri olan Osmanlı Hamamı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, müşterilerini almaya başladı. Bilecik Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ay ve Bilecik Belediyesi Fen İşleri Müdürü Bener Yanar, merkezdeki son çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden bilgi aldı.

Bilecik Belediyesinin şehir için birçok önemli ve büyük çalışma ile buluşturduğunu dile getiren Başkan Yardımcısı Abdullah Ay, "İlimiz tarihine ve kültürüne yakışacak ve Osmanlı Hamamı kültüründen birçok esintinin sunulacağı Osmanlı Hamamı Fizik Tedavi Merkezimizde yetkili arkadaşlarımızla birlikte incelemelerde bulunduk. Şehrimize kazandırdığımız hamamda çalışmalar tamamlandı, gerekli son rötuşlar yapılıyor ve vatandaşlarımız hizmet almaya başladı. Osmanlı Hamamı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimizde bütün çalışmalar tamamlandı. Çok kısa bir süre sonra resmi açılışını yapmayı planlıyoruz. 4 kat şeklinde inşa edilen ve Osmanlı Hamam kültürünü Bileciklilerle buluşturacak olan Osmanlı Hamamı ile Bilecik’e büyük bir eser kazandırıldı. İçerisinde soğukluk ve ılıklık bölümü, göbek taşı bölümü, sauna, tuz odası, kafeterya, soyunma ve dinlenme Odaları bulunan Osmanlı Hamamı’nda fizik tedavi anlamında da güzel imkanlar var. İnşallah bu eseri Bilecik’imize kazandırdığımızda şehrimizin büyük bir ihtiyacını gidermiş olacağız. Bu güzel eserin şimdiden ilimiz ve ilimiz insanına hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum" ifadelerine yer verdi.
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 22 Ocak 2020
İmsak 06:18
Güneş 07:47
Öğle 12:51
İkindi 15:22
Akşam 17:45
Yatsı 19:09