Hilas Otel

Çelik İnşaat

Nevşehir’den Başkan Can’a ziyaret

Nevşehir’in Ürgüp İlçe Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve eşi Ayle Yıldız, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can’ı makamında ziyaret etti.Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Can, konuklarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür...

Nevşehir’den Başkan Can’a ziyaret

Nevşehir’in Ürgüp İlçe Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve eşi Ayle Yıldız, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Can, konuklarına nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ardından bir açıklamada bulunan Başkan Can “Nevşehir ilimizin tarih kokan ilçesi Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve kıymetli eşi Ayle Yıldız hanımefendi ziyarette bulundular. Değerli belediye başkanımızla hasbıhal ettik. Nezaket ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Hizmetlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonrası Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız ve eşi Ayle Yıldız, Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can ile birlikte Bilecik Şeyh Edebali Türbesi Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi’ni gezerek Bilecik’ten ayrıldılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312