banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Müzik kurslarında eğitim gören müzikseverler sertifikalarını aldı

banner1357

Bilecik Belediyesi tarafından büyük bir başarıyla gerçekleştirilen ve şu ana kadar 5 bini aşkın kursiyerin sertifika sahibi olduğu Bilecik Belediyesi Müzik Kursları’nda eğitim alan kursiyerler, sertifikalarını aldılar.Bilecik Belediyesi...

BİLECİK 04.05.2018, 12:46
Müzik kurslarında eğitim gören müzikseverler sertifikalarını aldı
banner1353
banner1375

Bilecik Belediyesi tarafından büyük bir başarıyla gerçekleştirilen ve şu ana kadar 5 bini aşkın kursiyerin sertifika sahibi olduğu Bilecik Belediyesi Müzik Kursları’nda eğitim alan kursiyerler, sertifikalarını aldılar.

Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilen ve renkli görüntülerin yaşandığı programa Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Selim Yağcı, Bilecik’in Osmaneli İlçe Kaymakamı Edip Çakıcı, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı.

Aile ve kursiyerlerin salonu tıklım, tıklım doldurduğu programda, 8 ayrı müzik dalında eğitim alan öğrenciler, verdikleri konserin sonunda, aldıkları sertifika ile başarılarını taçlandırdılar. Bilecik Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü organizasyonunda gerçekleştirilen programda bağlama, keman, gitar, ney, klarnet, yan flüt, ritm alanlarında eğitim alan öğrenciler gösterdikleri performans ile seyircilerden büyük beğeni topladı.

Kurs sonunda Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Selim Yağcı ve Osmaneli Kaymakamı Edip Çakıcı, öğrencilere sertifikalarını takdim ederek, fotoğraf çektirdi.
Yorumlar (0)