banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Marmara Bölgesi’nde 1’inci oldular

Bilecik Refik Arslan Fen Lisesi öğrencileri, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce İstanbul’da düzenlenen ve 11 ilin katıldığı ’’Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları’’ Marmara Bölge 1’incisi...

BİLECİK 04.05.2018, 11:57
Marmara Bölgesi’nde 1’inci oldular

Bilecik Refik Arslan Fen Lisesi öğrencileri, Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce İstanbul’da düzenlenen ve 11 ilin katıldığı ’’Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları’’ Marmara Bölge 1’incisi oldu.

9, 10 ve 11’inci sınıfların karma grup oluşturduğu yarışmada kıyasıya rekabet oldu. Öğrencileriyle gurur duyduğunu ifade eden Bilecik Refik Arslan Fen Lisesi Müdürü Fadıl Ağdağ, "Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nce İstanbul’da düzenlenen 11 ilin katıldığı ’Gençler Arası Kültür ve Sanat Yarışmaları’ Marmara Bölge 1’incisi olup Bilecik’imizi en güzel şekilde temsil eden öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Buradan ilimizi temsil etmek için Ankara’da gölgeler arası yarışmada Türkiye birincisi olmak için yarışacaklar. Ben başaracaklarına inanıyorum onları canı gönülden kutluyor ve tebrik ediyorum” dedi.
Yorumlar (0)