banner1313

banner1300

banner1334

Dart turnuvasında madalyaları topladılar

Bozüyük Belediyesi İdmanyurdu sporcuları ve Halk Eğitimi Merkezi Dart kursiyerleri Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu (TBBDF) Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 3. Sıralama Turnuvasında birçok madalya kazandılar.Müsabakaya Bilecik’i...

BİLECİK 11.12.2018, 17:03
Dart turnuvasında madalyaları topladılar

Bozüyük Belediyesi İdmanyurdu sporcuları ve Halk Eğitimi Merkezi Dart kursiyerleri Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu (TBBDF) Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 3. Sıralama Turnuvasında birçok madalya kazandılar.

Müsabakaya Bilecik’i temsilen katılan Bozüyüklü dart kursiyerleri, toplam 8 madalya ile müsabakaları bitirirken turnuvaya damga vurdular. Dereceye giren sporcular; ilk gün müsabakalarında Yıldız Erkeklerde Özcan Karagöz Türkiye 3.’sü, Yıldız Kızlar da Şevval Sağır Türkiye 3.’sü, Genç Erkekler de Sefa Ateş Türkiye 3.’sü oldu. İkinci gün karşılaşmalarında ise Yıldız Erkekler Mustafa Kılıçkaya Türkiye 1.si, Yıldız erkekler Özcan Karagöz Türkiye 2. si, Genç Erkekler Sefa Ateş ve Özcan Karagöz Türkiye 3. sü, Büyük Erkekler de Türkiye 1.si Özcan Karagöz oldu.

Dart antrenörü Özlem Torunlar "Sporcularımızı göstermiş olduğu başarılardan dolayı tebrik ediyor, emeği geçen, destek ve imkan veren herkese teşekkür ediyoruz." dedi.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!