banner1223

Başkan Yağcı, Tarihi Kentler Birliği Bölge Toplantısı’na katıldı

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde düzenlenen Tarihi Kentler Birliği Bölge Toplantısı’na katıldı.Toplantıya Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın yanı sıra Bilecik’in Vezirhan Belde Belediye...

Başkan Yağcı, Tarihi Kentler Birliği Bölge Toplantısı’na katıldı

Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Balıkesir’in Ayvalık İlçesi’nde düzenlenen Tarihi Kentler Birliği Bölge Toplantısı’na katıldı.

Toplantıya Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın yanı sıra Bilecik’in Vezirhan Belde Belediye Başkanı Mehmet Duymuş da katıldı. Toplantı sonrası kısa bir değerlendirme yapan Başkan Yağcı, “Üyesi olduğumuz Tarihi Kentler Birliği Bölge Toplantısı için Balıkesir ilinin güzel ilçesi Ayvalık’ta bir araya geldik. Ayvalık Belediyesi’nin ev sahipliğinde kentlerimizin tarihsel, kültürel ve doğal dokusunun korunmasını ve tanıtımını sağlamak amacıyla verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Şehirlerimizde doğal ve kültürel mirasın korunmasına yönelik çalışmalara değindik. Ayvalık Belediyesine güzel ev sahipliği sebebiyle teşekkür ediyorum. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148