banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Başkan Can, BEM BİR-SEN heyetini ağırladı

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç ve Bilecik Bem Bir-Sen Yönetim Kurulu üyeleri ile Sağlık Sen Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman...

BİLECİK 19.12.2018, 11:15
Başkan Can, BEM BİR-SEN heyetini ağırladı
banner1343

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç ve Bilecik Bem Bir-Sen Yönetim Kurulu üyeleri ile Sağlık Sen Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Akyıldız ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Nihat Can, konuklarına teşekkür etti. Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında konuklarına bilgi veren Belediye Başkanı Nihat Can, şehir ve şehir insanı için güzel çalışmalar gerçekleştirme gayretinde olduklarını kaydetti. Can, “Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (BEM-BİR-SEN) Genel Başkan Yardımcısı Medeni Sevinç ve Bilecik Bem Bir-Sen Yönetim Kurulu üyeleri ziyarette bulundular. Personelimize ilişkin konular ile alakalı görüş alışverişinde bulunduk. Diriliş, kuruluş ve kurtuluşun şehri Bilecik’imizde hep birlikte el ele gönül gönüle hizmet etmenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Ayrıca Sağlık Sen Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Akyıldız ve Yönetim Kurulu üyelerini ağırlama imkanı bulduk. İlimiz sivil toplum kuruluşları ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Yeni Sağlık Sen İl Başkanı ve Yönetim Kurulunu tebrik ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” ifadelerini kullandı.
Yorumlar (0)
15°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Eylül 2019
İmsak 04:46
Güneş 06:12
Öğle 12:33
İkindi 16:00
Akşam 18:44
Yatsı 20:05