banner1160

Başkan Can, Anneler Günü etkinliğine katıldı

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Bilecik Kadın Kolları teşkilatının düzenlediği Anneler Günü etkinliğine katıldı.Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Bilecik Kadın Kolları teşkilatının düzenlediği Anneler Günü...

Başkan Can, Anneler Günü etkinliğine katıldı
banner1139

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Bilecik Kadın Kolları teşkilatının düzenlediği Anneler Günü etkinliğine katıldı.

Bilecik Belediye Başkanı Nihat Can, AK Parti Bilecik Kadın Kolları teşkilatının düzenlediği Anneler Günü etkinliğine katılarak, tüm annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Etkinlik sonrası kısa bir açıklama yapan Başkan Can, “AK Parti Bilecik Kadın Kolları teşkilatımızın düzenlemiş olduğu Anneler Günü etkinliğine katıldık. Annelerimiz geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmesi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan yüreklerindeki sınırsız sevgi ve sabırlarıyla dünyanın en kutsal varlıklarıdır. Ülkemize ve insanlığa faydalı nesiller yetiştirmek için her türlü zorluğa göğüs gererek fedakarca çalışan anneler, aile değerlerinin yaşatılması ve geleceğe taşınmasının en önemli güvencesidir. Sadece anne değil, kalbi anne şefkati ile atan tüm kadınlarımızın Anneler Günü’nü kutluyorum. Kadın Kolları Teşkilatımıza düzenlemiş oldukları program sebebiyle tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1165