Başkan Bakıcı, Kuveyt Camii Derneği ile bir araya geldi

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Kasımpaşa Mahallesi’ne yeni yapılacak olan “Kuveyt Camii” Dernek yönetimi ile bir araya geldi.Bozüyük Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi Şark Köşesi’nde yapılan toplantıya Belediye Başkanı...

Başkan Bakıcı, Kuveyt Camii Derneği ile bir araya geldi

Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Kasımpaşa Mahallesi’ne yeni yapılacak olan “Kuveyt Camii” Dernek yönetimi ile bir araya geldi.

Bozüyük Belediyesi Uğur Mumcu Kültür Merkezi Şark Köşesi’nde yapılan toplantıya Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, Başkan Yardımcısı Ali Avcıoğlu, Kasımpaşa Mahalle Muhtarı Güler Uyar, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Çetin, “Kuveyt Camii” Dernek yönetimi ve davetliler katıldı. Kuveyt Camii’nin projesi ve yapımı ile ilgili bilgilendirme yapılan toplantıda konuşan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı “bu akşam Kasımpaşa Mahallemize hayırsever bir iş adamı tarafından kazandırılacak ve arsasını bizlerin tedarik ederek geçtiğimiz günlerde protokolünü imzaladığımız “Kuveyt Camii” Dernek Yönetimimizle bilgilendirme toplantısında bir araya geldik” diyerek başladığı konuşmasında caminin proje ve yapım çalışmaları hakkında detaylı olarak bilgi verdi. Başkan Bakıcı ayrıca devam etmekte olan projeler ile alt yapı konularında da bilgilendirme yaparken vatandaşlar tarafından sorulan soruları da yanıtladı. Bu tarz buluşmaların önemli olduğunu vurgulayan Başkan Bakıcı buluşmaların devam edeceğini belirterek toplantıya ilgi gösteren tüm vatandaşlara teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127