doğa yataks duru
 
5s dikey arslan bilgi

Beyonce, Türk Güzellik Uzmanı Seda’nın Peşinde

Beyonce, Türk Güzellik Uzmanı Seda'nın Peşinde
Daha Fazla Göster

Beyonce, Türk Güzellik Uzmanı Seda’nın Peşinde Amerikalı şarkıcı Beyonce, İngiltere’de yaşayan güzellik uzmanı Seda Özen ile ortaklık kurma yolunda

Amerikalı şarkıcı Beyonce, İngiltere’de yaşayan güzellik uzmanı Seda Özen ile ortaklık kurmak için girişimde bulunurken, Londra’da yaşayan güzellik uzmanı, ünlü şarkıcıyla beraber bir salon açmak istediklerini söyledi.

University College London’da güzellik uzmanlığı eğitimi alan ardından Londra’da “Seda Beauty Salon” adında bir salon açan Seda Özen, meslekteki başarısıyla markasını giderek büyüttü. Mesleğiyle ilgili kitap yazan Özen’in 12 yıl önce başlayan başarısı Amerikalı şarkıcı Beyonce’nin de dikkatini çekti.

AW384422 01 scaled Magazin

‘BEYONCE’DAN İŞ TEKLİFİ ALMAK GİBİ BİR ŞANSA SAHİP OLDUM’

Ünlü şarkıcı Beyonce, Seda Özen ile ortaklık kurmak için girişimde bulundu. Beyonce ile beraber güzellik salonu açmak istediklerini ifade eden Özen, “Dünyanın en ünlü müzik yıldızlarından Beyonce ile çalışma hayali oldukça güzel. Şimdilik konuşma aşamasındayız. Beyonce da iş teklifi almak gibi bir şansa sahip oldum ve inanılmaz heyecanlıyım. Şimdi görüşmelerimiz sürüyor ve yeni iş planımız için hazırlanıyoruz. Planlarımızı hayata geçirdiğimizde bu ortaklığın tüm dünyada ses getireceğine inanıyorum” şeklinde konuştu.
Güzellik hakkında yazdığı “Secrets of Beautician, How to Become a Beautician?” adlı kitabıyla da adından söz ettiren Seda Özen, ortaklığın önümüzdeki günlerde netleşeceğini söyledi.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir