Akaryakıt fiyatlarına ilişkin zam iddiaları vatandaşlar tarafından internet üzerinden araştırma yapılmasına neden oldu. "Benzine zam" , "akaryakıt zammı" şeklinde yapılan aramaların cevabı işte akaryakıt fiyatlarında son durum .

Araç sahiplerini üzecek haberin iddia edilmesi neticesinde  vatandaşlar internet üzerinden benzin fiyatları zammını araştırmaya başladı..Bu gece yarısından sonra pompaya yansıması beklenen  benzin fiyatlarındaki zam bakın ne kadar olacak?

Petrol lideri, Brent Petrolün piyasadaki durumu,doların yükselişi ve enflasyon benzin fiyatlarına zam olarak yansıyor. 19 Mayıs 2022 Perşembe gününden itibaren geçerli olmak üzere akaryakıt fiyatına 1 lira 3 kuruş zam bekleniyor. Buna göre İstanbul’da benzinin litre fiyatı 24 liraya yaklaştı.Son benzine zam dün 1 lira 70 kuruş olarak yansımıştı. 

Çarşamba günü her şey değişecek! Yüzde 80'i aşacak Çarşamba günü her şey değişecek! Yüzde 80'i aşacak

EPGİS İNDİRİM VE ZAMMI HALA DUYURMUYOR

EPDK'nın fiyatlardaki değişimi açıklayan tek sendika olan EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından sendika, dava süreci sonlanana kadar akaryakıttaki fiyat değişimlerini vatandaşlarla paylaşmayacağını açıklamıştı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.