Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, göreve geldiği günden bu yana her hafta Cuma günü farklı bir mahallede gerçekleştirdiği Cuma buluşmalarında bu hafta Ufuktepe Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi.

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Cuma programını vatandaşlara ayırdı. Ufuktepe Merkez Camii’nde kıldığı Cuma namazının ardından mahalle sakinleriyle bir araya gelerek onların talep ve önerilerini dinleyen Ak, Ufuktepe Mahalle Muhtarı Abdullah Ergül’ü de ziyaret etti.

Ufuktepe Polis Merkezi Amirliğini de ziyaret eden Ak, Afrin’deki Zeytin Dalı Harekatı’na da değinerek, "Afrin’de şehit olan askerlerimize rahmet diliyorum, milletimizin başı sağ olsun. Rabbim tüm güvenlik güçlerimizin yardımcısı olsun. Onlar bizim huzur ve güvenliğimiz için görev yapıyorlar" dedi.

Ufuktepe Taksi Durağı’na da konuk olan Başkan Ak, esnafa hayırlı kazançlar dilerken Ufuktepe Zabıta Merkezini de uğradı.

Vatandaşlarla bir araya gelerek onların Keçiören ile ilgili görüş ve önerilerini almaya özen gösterdiğini aktaran Ak, "Cuma buluşmaları kapsamında her hafta farklı bir camiye giderek farklı mahallelerde vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Buradaki mahalle sakinleriyle, mahallelerimizin sorun ve sıkıntılarını yerinde görerek, anında müdahale ediyoruz. Vatandaşımıza ulaşmak için tüm yolları kullanıyoruz. Çay sohbetlerimiz, komşu buluşmalarımız, park ve esnaf ziyaretlerimizle onların yanında olduğumuzu hissettiriyoruz" ifadelerini kullandı.