Uzman Anahtar Final Okulları cemre
 
5s dikey çarsan HRS Ajans

Bedri Yaşar: “Kaşıkla Verdiğinizi Kepçeyle Aldınız”

featured

Bedri Yaşar: “Kaşıkla Verdiğinizi Kepçeyle Aldınız” İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, doğalgaz ve elektriğe gelen zam sonrası hükümete tepki gösterdi.

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, elektrik ve doğalgaz fiyatlarına gelen zamlara ilişkin, “Kaşıkla verdiğinizi kepçeyle geri aldınız. İşe Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan başlayın iyi olur” dedi.

WhatsApp Image 2022 01 01 at 11.24.33 Ana Manşet

SERT ELEŞTİRİLERDE BULUNDU

Doğal gazda, ocak ayı için mesken tarifesine yüzde 25, sanayi aboneleri için geçerli tarifeye yüzde 50 ve elektrik üretim amaçlı tarifeye yüzde 15 zam yapıldı. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, sert eleştirilerde bulundu.

WhatsApp Image 2022 01 01 at 11.24.34 Ana Manşet

“KAŞIKLA VERDİĞİNİZİ KEPÇEYLE ALDINIZ”

Yaşar, paylaşımında, “Dolar 18’den 11’e düştü. ‘Fiyatlarını indirmeyenlere sahaya indik gerekeni yapacağız’ diyor Maliye Bakanı. Bu sabahtan itibaren doğalgaza elektriğe akaryakıta zam geldi. Bırakın fiyatları indirmeyi kaşıkla verdiğinizi kepçeyle geri aldınız. İşe Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’ndan başlayın iyi olur” ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

 

Uygulamayı Yükle

Samsun'a Dair Tüm Haberleri Yakından Takip Etmek İçin Uygulamamızı İndirin.