Yılport Samsunspor'un Teknik Direktörü Bayram Bektaş, Gaziantep FK ile oynadıkları hazırlık maçının kendilerini mutlu ettiğini belirterek, "Hedefimiz doğrultusunda kadro kuruyor ve ona göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi. 

Samsun'da badminton şampiyonları belli oldu Samsun'da badminton şampiyonları belli oldu

'GÜZEL MAÇ OLDU'

Kırmızı Beyazlılar, hafta sonu hazırlık maçında Gaziantep FK'ya 1-0 mağlup oldu. Maç sonrası açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Bayram Bektaş, oynanan oyundan memnun olduklarını belirterek, "Yoğun tempo içerisinde hem maç eksikliğimizi hem kuvvet kondisyon dayanıklılık açısından belli bir seviye çıkmak için iyi bir maç oldu. Baya bir eksiğimiz vardı. Ama çok şükür bunlar antrenman yada sakatlık eksikliği değil, geç gelen yada hasta olan oyuncularımız. Ama bugünkü performans ve mücadeleden memnunum. Sonuçta hazır bir rakibe karşı oynadık bizimde 2. maçımız olmasına rağmen seviyemizin çok daha iyi olduğunu gördüm" diye konuştu.  

FORVETE TAKVİYE 

İki hazırlık maçı daha oynayacaklarına değinen Bektaş şunları söyledi: "Ayın 25'ine kadar Bolu'dayız. İki hazırlık maçımız daha var. Kampı iyi bir şekilde bitirip, evimize dönmek istiyoruz. Savunma hattımız tamamlandı. Hücum hattımızda biraz eksiklerimiz var. Şimdi bir forvet daha almayı düşünüyoruz. Sağ bek mevkiinde Ali var. Oraya bir takviye yapılabilir. Boldrin yeni katıldı. Biz tam kadro olduğumuzda çok daha güzel ve istediğimiz oyunu sahaya yansıtacağız. Samsunspor'un her zaman hedefi şampiyonluk. O yüzden hedefimiz doğrultusunda kadro kuruyor ve ona göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çok şükür şu ana kadar her şey çok iyi gidiyor" Esra VURAL 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.