Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde başlatılan, Gençlik ve Spor Bakanlığınca yürütülen "Anadoluyuz Biz" projesi kapsamında Bayburtlu öğrenciler Samsun'da gezi ve etkinliklere katıldı.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Kanal S'de konuştu: "Borçları ödedik şimdi hizmet zamanı" İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş Kanal S'de konuştu: "Borçları ödedik şimdi hizmet zamanı"

'ANADOLUYUZ BİZ' PROJESİ İLE GENÇLER SAMSUN'DA

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Eğitim Sosyal ve Kültürel Faaliyetler Şube Müdürlüğünün organizesiyle, en son Bayburt'tan gelen 37 genç ile 2 idareciden oluşan kafileyi koordinatörler ve gençlik liderleri karşıladı.

HEM GEZDİLER HEM EĞLENDİLER

Gezinin ilk gün programında Bandırma Vapuru, 1919 Panaroma Dijital Gösteri Merkezi, Yabancılar Çarşısı, Samsun'um 1 gemisi, Tütün İskelesi ve şehitliği ziyaret eden gençler ile sahil boyunca gemi turu yaptıktan sonra Samsun Bowling Salonunda eğlendi.

SAMSUN'U ÇOK BEĞENDİLER

Samsun'u çok beğenen gençler en kısa sürede aileleri ile birlikte Samsun'a tekrar gelmeyi düşündüklerini ifade etti.

İl Gençlik ve Spor Müdürü Feyzullah Derici ise geçlere Samsun'un tarihini, kültürel yapısını ve doğasını gençlere tanıtmaya çalıştıklarını dile getirdi. Derici, gelenleri tekrar Samsun'a beklediğini ve onları ağırlamaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Atakum Cemal Safi Yurdu'nda misafir edilen öğrenciler memleketlerine gitmek üzere kentten ayrıldı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.