Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Türkiye genelinde uyguladığı "AnadoluyuzBİZ" projesi kapsamında Bayburt'tan Samsun'a gelen gençler, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nü andı.

ŞEHİTLERİN MEZARLARINA KARANFİLLER BIRAKTI

Bayburtlu gençler, Gençlik ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci ile birlikte ilk olarak Canik Belediyesi tarafından yapılan ve Türkiye'nin darbeler tarihinin anlatıldığı '1071'den 15 Temmuza Destanlar Müzesi'ni gezdi. Müdür Dereci ve Bayburtlu gençler daha sonra İlkadım ilçesinde bulunan Kıranköy ve Asri mezarlıklarında şehitliklerini ziyaret eden gençler burada dualar etti, şehitlerin mezarlarına karanfiller bıraktı.

"HAİN OYUNLARINA DUR DEDİK"

Gençlik Spor İl müdürü Feyzullah Dereci de, "Bugün karanlık darbe girişiminin 6'ncı yılı. Milletimiz, üzerine oynanan hain oyunlara 6 yıl önce bugün bir kez daha dur dedi. Geleceğimiz olan gençlerimizle birlikte biz de şehitlerimizi andık, müzemizi ziyaret ederek kara günü bir kez daha hatırladık" dedi.

Atakum Belediyesi Başkanı Av. Cemil Deveci: "Belediyemiz ekonomik olarak yönetilebilir hale geldi" Atakum Belediyesi Başkanı Av. Cemil Deveci: "Belediyemiz ekonomik olarak yönetilebilir hale geldi"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.