Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın Başdanışmanı ve Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, Kanal S ekranlarında özel açıklamalarda bulundu.

"SINIFI GEÇTİK"

Kanal S TV ekranlarında yayınlanan 'Tribün' programına telefon bağlantısı ile katılarak çarpıcı açıklamalar yapan Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın Başdanışmanı ve Futbol Gelişim Direktörü Batu Kaplan, "Göreve ilk geldiğimde yaşım üzerinden alay ettiler. Daha bu çocuk, transferi nasıl yapacak? Futbuldan ne anlar dediler. Benim geçmişime bakmadan sallayıp durdular. Buradan bir oyuk bulmaya çalıştılar ama başaramadılar. Taraftarımızda bize güvendi, taraftarımızın gözünde sınıfı geçtik." dedi.

Altay-Samsun maçının muhtemel kadrosu Altay-Samsun maçının muhtemel kadrosu

"BU TAKIMIN BAŞARISINI İSTEMEYENLER VAR"

Yüksel Yıldırım için cimri denildiğini ve takımın başarısını istemeyenlerin olduğuna değinen Kaplan şöyle devam etti " Yüksel bey için cimri denildi, ama cebideki son kuruşu bize, kulübe ve bu transferlere verdi. Allah ondan razı olsun.
Yapacağımız transferlerle dalga geçmeye hazırlananlar, ellerini ovuşturanların seslerini Allah'ın izni, Başkanımızın güveniyle kestik. Çünkü kaos isteyen, bu takımın başarısını istemeyen ve hep bir şeylerden nem almak isteyen insanları gördük." dedi.

Rahşan ÇELİK

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.