doğa yataks duru
       
5s dikey arslan Mega Halı

Başkanlardan Sert Çıkış’! “Samsun’a Yakışmadı”

Başkanlar sert çıkış'! Samsun'a Yakışmadı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkanlardan Sert Çıkış’! “Samsun’a Yakışmadı” Samsun’da CHP ve İYİ Parti il başkanları, İstiklal (Çiftlik) Caddesi’ne asfalt dökülmesini doğru bulmadıklarını ve görüntünün kente yakışmadığını belirtti.

 

Samsun’un simge caddelerinden biri olan İstiklal (Çiftlik) Caddesi’nde milyonlarca lira harcanan mermer granit taşların sökülerek, harcamaların heba edilmesine tepki gösteren CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel ve İYİ Parti Samsun İl Başkanı Hasan Aksoy, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e eleştirilerde bulundu.

11 baskanlar 4 Ana Manşet

DEMİR’İ ELEŞTİRDİLER
Türkel ile Aksoy, Çiftlik’e asfalt dökülmesi ile ilgili, “Oraya otoban gibi asfalt dökmek doğru bir yaklaşım değil. Kentimize yakışır bir görüntü olmadı” diyerek eleştirilerde bulundu.

11 baskanlar 3 Ana Manşet

ORASI OTOBAN MI?
‘Yine ‘ben yaptım oldu’ anlayışıyla Mustafa Demir kendinden bekleneni yaptı’ diyen CHP Samsun İl Başkanı Fatih Türkel, “Bundan önceki Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, kamoyu yoklaması yaptı ve cadde trafiğe kapatıldı. Mustafa Demir’in de seçim vaadiydi ve trafiğe açıldı. Şimdi bu süreçte vatandaşların hassasiyetine dokundu mu? Orası şimdi berbat bir hale geldi. Orası ana yol değil, orası insanların vakit geçirdiği ve alışveriş yaptığı bir çeşit eğlence alanı. Oraya otoban gibi asfalt dökmek doğru bir yaklaşım değil. Ama bizi şaşırtmadı. Yine ‘ben yaptım oldu’ anlayışıyla Mustafa Demir kendinden bekleneni yaptı. Orada evet tabanda problem çıkacaktı biz bunu söylemiştik. O yolun bozulması kaçınılmazdı. Vatandaşın mağduriyeti, beklentisi Demir’in ilgi alanında değil. O kendi nereden bakıyorsa kendi nasıl olmasını istiyorsa öyle yapıyor. Samsun’u böyle yönetiyor. Yine bilindik bir tablo ‘ben yaptım’ oldu” dedi.

11 baskanlar 2 Ana Manşet

YAKIŞIR BİR GÖRÜNTÜ DEĞİL
Samsun’da başka İstiklal Caddesi olduğunu belirten İYİ Parti İl Başkanı Aksoy, “Hiç hoş bir görüntü değil. Oradan yüksek tonajlı araçlar geçtiğinde yine delik deşik olacak. Samsun’da İstiklal Caddesi bir tane. Kimseye de sormadılar. O küçük parke taşlardan yapılsaydı. Kimseye sormuyorlar. AK Parti mantığı bu malesef. Esnaf trafiğe açılmasından memnunum ama oradaki yağmur suyundan dolayı asfaltma yapıldı. Asfalt hoş bir şey değil. Günü kurtarmak için yapılan bir şey. Orası daha güzel olabilirdi. Çiftlik Caddesi’ne yakışır bir görüntü olmadı” ifadelerini kullandı.

11 baskanlar 1 Ana Manşet

Dilber BAHADIR


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir