Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı orman yangınları ile mücadele eden Datça için 'geçmiş olsun'  dileklerini iletti

Vatandaşlar Samsun'u anlattı! Kanal S'ye övgüler Vatandaşlar Samsun'u anlattı! Kanal S'ye övgüler

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, orman yangınlarıyla mücadele eden Datça ilçesinin yanında olduklarını belirterek, 'geçmiş olsun' temennilerini iletti. 

YÜREĞİMİZE SU SERPİLDİ

Doğal güzellikleri ile herkesi büyüleyen ve  birçok turisti çeken Datça ilçesinde yaşanan orman yangını tüm Türkiye'yi üzüntüye boğdu. Datça'daki orman yangını ile ilgili Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı  'geçmiş olsun' mesajı paylaştı. Başkan Deveci,  "Ülkemizin gözbebeği Datça'da meydana gelen yangının kontrol altına alınması, bir nebze de olsa yüreğimize su serpti.  Geçmiş olsun Datça Belediyesi  tekrar yaşanmaması dileğiyle." ifadelerini kullandı. 

ÜZÜNTÜ İLE TAKİP EDİYORUM

Belediye Başkanı Sandıkçı da, "Datça, Çeşme ve Urla ilçelerinden birbiri ardına gelen yangın haberlerini üzüntü ile takip ediyorum. Yangınlara müdahale için canla başla çalışan tüm ekiplere kolaylıklar diliyorum. Geçmiş olsun Datça, Çeşme ve Urla" dedi.

PAKİZE KABAK

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.