Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Transfer sezonu bitene kadar 4 oyuncu daha transfer edileceğini söyledi

AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, sporcuyu tebrik etti! AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, sporcuyu tebrik etti!

Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulunan Kulüp Başkanı Yüksel Yıldırım, transfer çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yıldırım, "Transferler 8 Eylül’de son buluyor. Daha zamanımız var. Çünkü 5 Ağustos’ta lig başlıyor. Transfer de bir ay sonra bitiyor. Biz takımı göreceğiz. Eksikler varsa tamamlayacağız. Çünkü biz bu sene, ‘Türkiye Cumhuriyeti’nin 100’üncü yılında şampiyonluk en çok Samsunspor’a yakışır’ diyerek çıkıyoruz. Şampiyon olmak için ne gerekiyorsa maddi manevi her şeyi yapacağım. O yüzden de transferin son gününe kadar biz bitti demeyeceğiz" diye konuştu. 

yıldırım (1)-1

"EN AZ 5-6 OYUNCU ALT YAPIDAN OLACAK"

Başkan Yıldırım, yırtıcı bir forvet, kaleci, sağ bek bir de yaratıcı 10 numara transfer etmek istediklerini, ancak 8 Eylül'e kadar zamanları olduklarını belirterek, "Son günlerde hiç ummadığınız oyuncular düşüyor. Taraftarların o konuda biraz anlayışlı davranması lazım. Şu anda takım bu ligde İlk 2’ye oynayacak bir takım. Geçen sene böyle bir şey söylememiştim. Samsunspor bu sene şampiyonluğun en büyük adayı. Ayrıca, gençlerimiz var. Bu sene Muhammet, Polat, Yunus, Ali Kılıç, birde kalecimiz var. Samsunspor altyapısından bugünlerde değil, ama 2-3 yıl sonra, en az 4,5,6 oyuncu altyapıdan olacak. Samsun ruhuyla, aidiyet duygusuyla, bu çocuklar sahada oynayacaklar" ifadelerini kullandı. 

ESRA VURAL / ÖZEL HABER

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.