Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Sakaryaspor galibiyetinin ardından önemli açıklamalarda bulundu. Teknik direktör arayışına değinen Yıldırım, "İyi bir hoca bulmaya çalışıyorum ama açık söyleyeyim taraftarın peşinde ismini yapıp bizi takibe alan bazı hocaların oyununa gelmem" dedi.

Başkan Yüksel Yıldırım, son anda kurtuldu Başkan Yüksel Yıldırım, son anda kurtuldu

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Sakaryaspor maçında yüzlerinin güldüğünü hoca konusunda ise beklemede olduğunu belirterek, "İyi bir hoca bulmaya çalışıyorum ama açık söyleyeyim taraftarın peşinde ismini yapıp bizi takibe alan bazı hocaların oyununa gelmem. Görüştüğüm hocalar var. Çok yüksek fiyatlar söylüyorlar. Beklemedeyim" ifadelerini kullandı.

yıldırım (3)-1

"BEKLEMEDEYİM"

Yılport Samsunspor, sahasında Sakaryaspor'u 3-2 mağlup etti. Karşılaşma sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Yüksel Yıldırım, karşılaşmada taraftarın yüzünü güldürdüklerini ve teknik direktör konusunda görüşmelere devam ettiğini belirterek, "İyi bir hoca bulmaya çalışıyorum ama açık söyleyeyim taraftarın peşinde ismini yapıp bizi takibe alan bazı hocaların oyununa gelmem. Görüştüğüm hocalar var. Çok yüksek fiyatlar söylüyorlar. Beklemedeyim. Bazı hocalar var karakteri bana uymuyor. Hiç hoca olmasa bu takım bu kadar oynar. Biz demek ki bu işi iyi yapacak, karakterli, inanacak, güvenecek bir hoca bulduğumuzda; bu takımı şampiyon yapacak.  Ben de kendi paramla getireceksem inandığım hoca olur"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.