doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Başkan Yüksel Yıldırım’dan O İddialara Sert Tepki: ‘Bedava Peynir Fare Kapanında Olur’

yüksel-yıldırım-29-hazirasn
Daha Fazla Göster

Başkan Yüksel Yıldırım’dan O İddialara Sert Tepki: ‘Bedava Peynir Fare Kapanında Olur’ Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, kombine ve bilet fiyatları resmi olarak açıkladıklarını belirterek, ” İsteyen alır, istemeyen almaz. Zorlama yok” dedi.

CEVAP BEKLİYORUZ

2021-2022 sezonu Samsunspor kombine ve bilet fiyatları 15 lira ile 2 bin lira arasında değişiyor. Son günlerde sosyal medyada dolaşan kombine bilet fiyatlarında uygulanan ayrıcalık iddiaları ile ilgili bir taraftar, “Başkan Yüksel Yıldırım, Samsunspor taraftarları arasında ayrımcılığa neden olan indirimli kombine ve toplu yer ayırma olayı ile ilgili hala bir açıklama yok. Bu işin içinde kim var ? Yoksa bu oluşuma siz mi ayrıcalık tanıdınız? Taraftar cevap bekliyor” diye Başkan Yıldırım’a seslendi.

ZORLAMA YOK

Sosyal medya hesabından iddialara cevap veren Başkan Yıldırım ise, “Biz kulüp olarak bilet fiyatlarını resmi olarak açıkladık. Bunun dışında fiyatlarımız yok. İsteyen alır, istemeyen almaz. Zorlama yok. Sigara alacağına git kombineni al ve takımına sahip çık. Bedava peynir fare kapanında olur. Kulübünün yaşamasına desteğini ver, gerisi teferruat” diye konuştu.

Bilet ve kombine fiyatları ise şu şekilde;

WhatsApp Image 2021 07 25 at 14.37.22 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 07 25 at 14.37.21 Ana Manşet

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir