doğa samsun surucu kursu duru
 
5s dikey arslan bilgi

Başkan Yüksel Yıldırım’dan Net Mesaj: ‘Geleceğin Temellerini Attık’

yuksel-yıldırım
Daha Fazla Göster

Başkan Yüksel Yıldırım’dan Net Mesaj: ‘Geleceğin Temellerini Attık’ Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, geçen sezondan ders aldıklarını ve bu sezonda Süper Lig’e oynayacak bir takım kurduklarını belirterek, “Bu yolun sonu şampiyonluk olacaktır” dedi

GELECEĞİN TEMELLERİNİ ATTIK

Bu sene ustalık dönemine geçtiğini belirten Başkan Yıldırım, “Geçen sene bizim için ders oldu. Bu sene çıraklık bitti ustalık dönemine geçiş yaptık. Geçen sene takımın yaş ortalaması 30 iken bunu 25’e indirdik. Geleceğin Samsunspor’un temelini attık. Biz bir fidan diktik bu fidanlar yeşerecek 3 sene içerisinde bu sporcular Türkiye Liglerinde isimlerinden söz ettirecek. Tekrar o efsane Samsunspor’daki gibi oyuncular kulübün direkleri olacaklar. Samsunspor genç dinamik, önde basan, dikine oynayan bir takım olacak bizim hedefimiz bu yönde. Samsunspor’da ddaima hedefi olan bir kulüp olacağız. Şuan TFF 1. Lig’teki hedefimiz şampiyonluk. Bu sene bu oyuncu grubunun Samsunspor’u mutlu edeceğine taraftarı coşturacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

TARAFTAR İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ

Kırmızı – Beyazlı taraftarların sabırlı olması gerektiğini belirten Başkan Yıldırım, “36 haftalık bir maratona başlıyoruz. İlk haftayı bay geçtik. Bu bizim için iyi oldu. Diğer taraftan yeni bir takım olduk. Yüksel Yıldırım olarak taraftara bir söz vermek istiyorum. Samsunspor’u en kısa zamanda Şampiyon yapmaya çalışacağım. İnşallah o sene bu sene olur. Taraftarıma sesleniyorum. Lütfen takımınıza sahip çıkın. Bunu patron takımı yapmayın kombinenizi, biletinizi, yeni formanızı alın. Taraftar olmadan bir kulübün olması mümkün değil o nedenle biz taraftar için mücadele ediyoruz. Takımı desteklesinler ve bize başarıya gidecek yolda yol göstericimiz olsunlar. Hepsine teşekkür ediyorum bana güvenip destekledikleri için. Bu yolun sonu şampiyonluk olacaktır” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir