doğa calven cemre
       
5s izosam Mega Halı

Başkan Yüksel Yıldırım’dan Anlamlı Mesaj: Ne Mutlu Ki…

yildirim-samsunda
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Yüksel Yıldırım’dan Anlamlı Mesaj: Ne Mutlu Ki… Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, “Söylediklerimiz ciddiye alınıp, ulusal medyada yer bulmaya başladı. Ne mutlu ki su akıp yolunu buluyor” dedi.

Kırmızı – Beyazlı takımın Başkanı Yüksel Yıldırım açıklamalarına devam ediyor. “Şampiyonluğumuz yenildi” açıklamalarının ulusal basında da yer bulması üzerine sosyal medya hesabından açıklama yapan Başkan Yıldırım, “Söylediklerimiz yavaş yavaş ciddiye alınıp ulusal medyada yer bulmaya başladı. Ne mutlu ki su akıp yolunu buluyor” mesajını paylaştı.

NE OLMUŞTU?

teknik direktör Ertuğrul Sağlam, genel menajer Mustafa Aztopal ile Nuri Asan Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında konuşan Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, Türkiye’de temiz futbolun başlangıcını attıklarını söyleyerek, “Bunu bu kadar iddialı söylüyorum. Biz temiz bir futbol, temiz bir yönetim istiyoruz. Türkiye’de maalesef olmuyor. Artık kör göze parmak soktu insanlar. Hala düzelmiyoruz. Bugün bana göre Keçiörengücü’nün play-off şansı yenildi, bizim şampiyonluğumuz yenildi. Bunu kim, nasıl yaptı, her şey bariz görülüyor. Ama birileri görmek istemiyor, birileri ‘Böyle gelmiş, böyle gidecek.’ diyorlar ama yanılıyorlar. Çünkü artık Türkiye’de ‘Z’ jenerasyonu var, arkasından ‘K’ jenerasyonu geliyor. Bu insanlar temiz Türkiye görmek istiyor, temiz futbol görmek istiyor, artık bir şeylerin değişmesini istiyor.” ifadelerini kullanmıştı.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir