Başkan Yüksel Yıldırım: "Samsunspor'un Ölüsü Bu Ligde Şampiyonluğa Oynar" Yüksel Yıldırım, ligde ilk 6'ya kalmayı planladıklarını açıklayarak, Play-Off'tan Süper Lig'e çıkmayı hedeflediklerini söyledi.

Samsunspor sosyal medyanın gündeminde  Samsunspor sosyal medyanın gündeminde 

"SAMSUNSPOR'UN ÖLÜSÜ ŞAMPİYONLUĞA OYNAR"

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, katıldığı bir programda Paly-Off için son viraja girdiklerini belirtti. "Samsunspor'un ölüsü bu ligde şampiyonluğa oynar" diyen Yıldırım, ligde takımın 7'inci sırada olduğunu hatırlatarak, "Son viraja girdik. Kıran kırana bir lig bekliyoruz. Çünkü üsteki ile geride olan takımlar bir birleriyle oynayacak. Daha bu derenin altından çok sular akacak. Biz Samsunspor olarak umutluyuz. Takımımıza, hocamıza güveniyoruz. İnanılmaz bir birliktelik var. Biz kesinlikle Play-Off'un içerisinde olacağımızı hissediyoruz. Biz yeter ki ilk 6'da bitirelim. Play-Off gelsin kim rakip olacak ona göre çalışmalarımızı yapacağız. Play-Off'a kalırsak da çıkacağımızı düşünüyorum. Ondan sonra ise yolumuza devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

SAMSUNSPOR TARAFTARINA GÜVENİYORUZ

Samsunspor'un Süper Lige çıkması halinde kadroda dünya yıldızlarının olacağı sinyalini de veren Yüksel Yıldırım, şunları dile getirdi."İnşallah Allah bize o günü gösterir Süper Lig'e çıkarsak, dünya yıldızları ile Süper Lig'de kalmanın kolay olacağını düşünüyorum. Samsunspor'un ölüsü bu ligde şampiyonluğa oynar. Takım inanılmaz bir havada kenetlendiler. Oyuncular hocamız inanıyor. Taraftarda artık yavaş yavaş anladı ve inanmaya başladı. şehri bayraklarla donatıp, Play-Off havasına girdi. Biz Play-Off'tan çıkacağımıza inanıyoruz ve bunu gerçek Samsunsporlu taraftarımıza da buna inanıyor. Kemik dediğimiz 4 bin taraftarımız kar, yağmur, çamur demeden maçlara geliyor. Biz kulüp olarak artık bu takım taraftarsız olmaz. Biz Play-Off'a gidebilmek için bizi desteklemelerini istiyoruz. Bu takım inşallah bu sene şeytanın bacağını kırıp, Süper Lig'e çıkacak."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.