doğa area duru
 
5s dikey akın bilgi

Başkan Yüksel Yıldırım, Mustafa Demir’in Kanalında, Demir’i Eleştirdi! ‘Yazık, Günah’

yildirim-demirin-kanalinda-demiri-elestirdi
Daha Fazla Göster

Başkan Yüksel Yıldırım, Mustafa Demir’in Kanalında, Demir’i Eleştirdi! ‘Yazık, Günah’ Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in kurduğu kanalda, Demir’i eleştirerek, “Yazık günah” dedi.

YAZIK GÜNAH

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in Batıpark Tesisleri ile ilgili Samsunspor Kongresi’nde 10 yıllık sözleşme için meclis kararı gerektiğini sonrasında da konuyu meclise taşımayıp, sahildeki tüm spor tesislerinin kalkacağını söylemişti. Yılport Samsunspor Başkanı Yıldırım, Demir’in kanalında Demir’i eleştirerek, “Batıpark’a koyduğum para helal olsun. Ben orayı bitiremedim. Bitiremememin sebebi de maalesef izinleri alamadık. Bize 10 yıllık izin verin, burası resmi hale gelsin dedik. Şu an kaçak bir yapı gibi maalesef. Sonra Belediye Başkanı ‘Ben kıyıdaki bütün tesisleri yıkacağım’ dedi. ‘Yazık’ günah. Paramı harcamayayım’ dedim” ifadelerini kullandı.

ÖZEN GÖSTERİYORUM

Başkan Yıldırım, “Çocuklar orada maç yapıp her ay beni arıyorlar. Soyunma odamız yok. Tuvaletimiz yok. Yarın kış gelecek yağmur yağacak. Bu çocuklar çamur pislik içinde onlara çözüm aratıyorum. Oraya konteynerler getireceğim. Ben Samsunspor’un futbol Akademisi’ne inanılmaz özen gösteriyorum. Mustafa Kemal Erkant’ı oranın başkanı yapmıştım. Adını verdim oradan pırıl pırıl çocuklar yetişecek. Samsunspor da, Türkiye A milli takımı da oynayacak. Gerekiyorsa Avrupa’ya gidecekler. Benim hedefim geleceğin Samsunspor’unun temellerini atmak” diye konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. Başkanım sandıkta cevabını vereceğiz.