doğa calven cemre
 
5s dikey akın bilgi

Başkan Yüksel Yıldırım: ‘Etrafım Aç Kurtlarla Sarılı Gibi’

baskan-yildirim-etrafim-ac-kurtlarla-sarili-0810-265.jpg-14
Daha Fazla Göster

Başkan Yüksel Yıldırım: ‘Etrafım Aç Kurtlarla Sarılı Gibi” Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, eski Teknik Direktörleri Ertuğrul Sağlam’ın alacaklarından dolayı Samsunspor A.Ş.’yi mahkemeye vermesi ile ilgili, “Kimsenin hakkını yemedim yememde, etrafımı aç kurtlar ve çakallar sarmış gibi” dedi

MAHKEMEYE VERMİŞTİ

Samsunspor’un eski Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, sözleşmesinden dolayı 22 milyon TL civarında alacağı için Yılport Samsunspor A.Ş.’yi mahkemeye vermişti. Kırmızı-Beyazlıların eski futbolcusu Celil Sağır ise katıldığı bir programda konu ile ilgili aldığı duyumları aktarmıştı. Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, eski teknik direktör Ertuğrul Sağlam’ın açtığı davayla ilgili yapılan konuşmalar üzerine bir taraftarın sosyal medya üzerinden kendisine yönelttiği soruya cevap verdi.

KİMSENİN HAKKINI YEMEM

Yaşanan gelişmeler sonrası Başkan Yıldırım, sosyal medya hesabından, “Gerçekleri fazla saklayamazsınız. Önce insan para kazandığı mekana kötü bakmamalı. Nede olsa boğazından geçen lokma helal olmalı. Biz böyle öğrendik. Hayatımda kimsenin hakkını yemem yemedim de. Yakında her şey su üstüne çıkacak. Benim etrafımı aç kurtlar ve çakallar sarmış gibi. Celil bilmeden fikirlerini söylemiş. Yazık. Üzüldüm. Gerektiğinde tüm gerçekleri açıklayacağım. Kulüp A.Ş. olarak kural ve kanun çerçevesinde hareket ediyor” ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2021 10 08 at 11.15.01 1 Samsunspor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir